ВЕБ-сторінка видавництва Початкова школа

Видавництво Початкова школа, Журнал, Зошити навчальні, Навчальні посібники, Методика, Програми навчальні

OVERVIEW

The web site pochatkova-shkola.net currently has a traffic ranking of zero (the lower the more users). We have inspected one page inside the domain pochatkova-shkola.net and found twenty-four websites referencing pochatkova-shkola.net. I discovered two contacts and addresses for pochatkova-shkola.net to help you contact them. The web site pochatkova-shkola.net has been on the internet for nine hundred and twenty-one weeks, twenty-five days, nineteen hours, and fifty-two minutes.
Addresses
Online Since
Nov 2006

POCHATKOVA-SHKOLA.NET TRAFFIC

The web site pochatkova-shkola.net has seen a alternation quantities of traffic all through the year.
Traffic for pochatkova-shkola.net

Traffic ranking (by month) for pochatkova-shkola.net

Traffic ranking by day of the week for pochatkova-shkola.net

POCHATKOVA-SHKOLA.NET HISTORY

The web site pochatkova-shkola.net was registered on November 11, 2006. It was updated on the date of October 15, 2012. It will go back on the market on the date of November 10, 2015. As of today, it is nine hundred and twenty-one weeks, twenty-five days, nineteen hours, and fifty-two minutes old.
REGISTERED
November
UPDATED
October
EXPIRED
November

WEBPAGE SPAN

YEARS
MONTHS
DAYS

Надія Красоткіна

Світ змінюється, наука невпинно летить вперед і робить нові відкриття, змінюються погляди людей і влада в країні, але одвічні людські цінності залишаються назавжди це доброта, милосердя, чуйність, щирість, щедрість і ота свята любов, яка робить людину світлою. Любов до людей, до природи, до всього світу це так важливо! Робота вчителя важлива, важка, складна і відповідальна, але яка цікава! На цих сторінках ви знайдете багато сценаріїв шкільних свят, бо ж яке життя у школі без свята! Всьому в житті потріб.

Надія Красоткіна

Довідник методиста початкової освіти

Вівторок, 10 червня 2014 р. Четвер, 19 вересня 2013 р. - керівник групи, Пасько Г. Посібник містить календарне планування та розробки уроків для 2 класу за. 171;Сходинки до інформатики 2 клас авторів Корнієнко,.

Викладач початкової школи, Заслужений вчитель України Лебедь Світлана Григорівна. В ліцеї Податкової та рекламної діяльності 21,. Заслужений вчитель України Лебедь Світлана Григорівна запрошує дітей тих, що досягли віку 6-8 років, в Перший клас Ліцею 21 Податкової та Рекламної справи в м. Детальніша інформація та консультація по тел.

Початкова освіта Хмельниччини

Четвер, 2 червня 2016 р. Поради до нового навчального року. Збірник інформаційно-статистичних матеріалів серпневої конференції. Інформаційно-аналітичні матеріали з питань підготовки до 2016-2017 навчального року.

WHAT DOES POCHATKOVA-SHKOLA.NET LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of pochatkova-shkola.net Mobile Screenshot of pochatkova-shkola.net Tablet Screenshot of pochatkova-shkola.net

Vladimir Sherbachevich

ul. Prirechnaya, 25-A

Kiev, SIN PROVINCIA, 04123

UA

First Ukrainian Internet-Registrar LLC

Vyacheslav Cherkashyn

134-4-100 Nab Pobeda

Dnepropetrovsk, Dnepropetrovsk, 49106

UA

POCHATKOVA-SHKOLA.NET SERVER

Our parsers discovered that the main page on pochatkova-shkola.net took one thousand and sixty-three milliseconds to load. I could not find a SSL certificate, so in conclusion our parsers consider this site not secure.
91.207.44.21

NAME SERVERS

netname.com.ua
ns11.prohosting.com.ua

We found that this website is implementing the nginx server.

ВЕБ-сторінка видавництва Початкова школа

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web site pochatkova-shkola.net had the following on the web site, "Шановні вчителі початкових класів! Це особливе видання, мета якого - допомогти вчителеві якнайкраще подолати труднощі своєї професії." We noticed that the website said " Всеукраїнська трибуна взаємообміну досвідом, вчительськими секретами і знахідками." It also said " Саме тут публікуються новітні ідеї педагогіки, психології, результати актуальних фахових досліджень. Тут Ви прочитаєте рекомендації, як організувати навчальний процес відповідно до сучасних вимог,. А ще - зразки контрольних та перевірних робіт,." The header had Початкова школа as the highest ranking optimized keyword. This keyword is followed by Передплата, Книговидавництво, and Школа which isn't as urgent as Початкова школа. The other words pochatkova-shkola.net used was Журнал. Підручники is included but could not be viewed by web crawlers.

SEEK SIMILAR DOMAINS

Сайт початкової школи - Головна сторінка

Спеціалізована загальноосвітня школа 8 м. Структура освітніх послуг для дітей з ООП. Довідник для батьків дітей з ЦП. Посібники з інклюзії, ІПР. Аналіз успішності за 2016-2017 н. Статті, поради, розробки.

Сайт-портфоліо Бігус Ірини Миколаївни - Головна сторінка

Методична папка вчителя початкових класів. Перший раз у перший клас.

Перша сходинка

Вівторок, 26 червня 2012 р. З приходом до школи шестирічних дітей питання щодо навчання письма ліворуких дітей отримало величезну активність. Вчителі все більше і більше переконуються, що перенавчання малят згубне для їх здоровя, психічної поведінки тощо. Дидактичні ігри на уроках письма.

待ち合わせ型ヘルスデリバリーヘルス大阪ぽっちゃり妻

十三 新大阪 西中島の風俗求人 高収入バイト情報 フーキャン.

ぽっちゃり風俗の歩き方 - ぽっちゃりデブ専巨乳の風俗情報サイト

ピンクの仔豚 大阪十三 風俗待ち合わせデリバリー 巨乳 ぽちゃかわメイド専門店. 爆乳 爆尻 素人 白ぽちゃ専門店 GRAND OPEN. 鴬谷おっぱい専門店地域No,1のD Pカップ嬢在籍 激安60分総額7,000円. 未経験 素人S級巨乳専門 美乳 爆乳 母乳 新宿NO. 元祖ぽっちゃり専門問屋 お試し価格 指名料込み 60分 10,000円. 所沢発 入間風俗 巨乳爆乳ぽっちゃりデリヘル ぷよラブ FAN たすてぃっく.